W lipcu rusza drugi etap budowy inwestycji Forteczna Park w Toruniu

2021-06-02
W lipcu rusza drugi etap budowy inwestycji Forteczna Park w Toruniu

Już za kilka miesięcy rusza budowa kolejnego etapu inwestycji Forteczna Park w biznesowej części osiedla JAR w Toruniu. Powierzchnia nowo wybudowanej hali wyniesie około 2700 mkw. - informuje JARTOM Real Estate.

Hala magazynowa o modułowej konstrukcji

Forteczna Park to nowoczesny, dobrze skomunikowany park magazynowo-biurowy klasy A. Obiekt leży tuż przy wyjeździe z Torunia w kierunku Gdańska i oferuje wysokiej jakości powierzchnie na wynajem . Pierwszy etap inwestycji został oddany do realizacji w 2020 roku i szybko został wynajęty przez klientów z sektora biurowego i magazynowego. Kolejny etap budowy rusza w lipcu 2021 roku. Planowana jest budowa 14 modułów magazynowych o łącznej powierzchni 2,700 mkw. Do każdego z modułów będzie przynależeć część biurowa oraz miejsca parkingowe wraz z placem manewrowym. Modułowa konstrukcja obiektu będzie pozwalała na łączenie lokali oraz dostosowanie powierzchni najmu do potrzeb klienta. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowane jest na początek 2022 roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU