W kwietniu ruszyła budowa drugiego etapu parku magazynowo-biurowego we Wrocławiu

Warszawski inwestor i deweloper dużych kompleksów magazynowo-biurowych zakończył komercjalizację I etapu parku magazynowego Ideal Idea City Park we Wrocławiu. W ubiegłym miesiącu ruszył II etap inwestycji, czyli budowa kolejnych 2 hal, które składają się z modułów produkcyjno-biurowych na wynajem. - informuje JARTOM Real Estate

Ruszył 2 etap budowy wrocławskiego parku magazynowego Ideal Idea City Park

Nowy park magazynowy Ideal Idea City Park we Wrocławiu jest już w połowie gotowy. To kopia podwarszawskiego kompleksu Ideal Idea City Parku, który cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców działających na terenie woj. mazowieckiego. I etap wrocławskiego parku został już oddany do użytku oraz skomercjalizowany, m.in. przez Winkler Polska oraz Zimno-Tech. Teraz deweloper uzyskał pozwolenie na budowę II etapu inwestycji. Pierwsze prace ruszyły już w kwietniu. Obok hal H1 i H2 oddanych w I etapie powstaną dwie kolejne hale - H3 i H4 i łącznej powierzchni 7 tys. mkw. Są to hale magazynowo-biurowe na wynajem dla przedsiębiorstw działających w wielu branżach. Oferują one moduły na wynajem, większe od tych, które dostępne były w I etapie. Zarządca nieruchomości zapewnia, że istnieje możliwość uzyskania indywidualnej oferty i konfiguracji idealnie dopasowanej do potrzeb przyszłego najemcy. Mimo że nowe hale jeszcze nie powstały, pojawili się już pierwsi zainteresowani wynajmem przedsiębiorcy. Jeśli prace budowalne pójdą zgodnie z planem, do wrocławskiego parku będą mogli wprowadzać się już w grudniu 2023 roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane