W gminie Miękinia powstanie kolejny zakład. Kim jest inwestor?

Podwrocławska gmina Miękinia zyska kolejny zakład. Inwestorem jest polska spółka PREMO-Wrocław, która specjalizuje się w produkcji urządzeń i maszyn dla młynów oraz elewatorów zbożowych – informuje JARTOM Real Estate.

Koszt budowy fabryki przekroczy 5 milionów złotych

Firma zyska nowoczesną halę, która powstanie do końca lipca 2025 roku. Pozwoli ona na zwiększenie mocy wytwórczych, usprawnienie wielu procesów logistycznych i realizację większej liczby zamówień. To wszystko przełoży się na generowanie wyższych zysków i ułatwi dalszy rozwój przedsiębiorstwa. Jego przedstawiciele planują już zatrudnienie przynajmniej 5 nowych pracowników. Realizacja inwestycji jest możliwa w dużej mierze dzięki wsparciu udzielonemu przez Legnicą Specjalną Strefę Ekonomiczną. Warto podkreślić, że PREMO-Wrocław to firma, której początki sięgają już 1956 roku. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz przystępne ceny przyniosły jej rozpoznawalność i pomogły zdobyć zaufanie licznych konsumentów. Obecnie marka wykonuje całe linie produkcyjne transportujące materiały sypkie oraz pojedyncze maszyny wytwarzane na specjalne zamówienia klientów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane