W Złotkowie powstanie nowa hala produkcyjna Griltex Polska

2021-05-31
W Złotkowie powstanie nowa hala produkcyjna Griltex Polska

Firma Griltex Polska planuje budowę nowego obiektu w Złotkowie leżącym w województwie wielkopolskim. Inwestycja będzie składać się z nowoczesnej hali produkcyjnej wraz z częścią socjalną i biurową.- informuje JARTOM Real Estate.

Budowa nowej hali produkcyjnej

Griltex to francuska firma działająca na polskim rynku od 1996 roku. Specjalizuje się w produkcji i dystrybucji folii izolacyjnych oraz geosyntetyków. Nowa hala produkcyjna będzie odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na produkty firmy oraz rozszerzające się portfolio produktowe. Hala w Złotkowie zostanie wyposażona w nowoczesne instalacje, które umożliwią wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania folii moletowanej do izolacji poziomej murów w budownictwie tradycyjnym i szkieletowym. Moletowanie to sposób uszlachetniania folii poprzez wygniatanie dowolnego wzoru na jej powierzchni. Planowany termin rozpoczęcia budowy nowego obiektu przypada na wrzesień 2021 r. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU