W Zawierciu zostanie wybudowana nowoczesna sortownia śmieci

2023-05-24
W Zawierciu zostanie wybudowana nowoczesna sortownia śmieci

Zapadła decyzja o budowie nowoczesnej sortowni śmieci, która powstanie na terenie Zakładu Gospodarki Komunalnej w Zawierciu. Za realizację tej niezwykle istotnej inwestycji odpowiedzialna jest tarnowska spółka MTM Budownictwo – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa sortowni przyniesie liczne korzyści

Już dziś wiadomo, że hala będzie posiadała powierzchnię sięgającą około 3000 m2. Moc przerobowa wyniesie aż 50 000 ton odzyskanych odpadów w skali roku. Nietrudno więc zauważyć, że sortownia będzie miała bardzo korzystny wpływ zarówno na środowisko naturalne, jak i na sytuację finansową miasta. Dzięki niej koszt odbioru odpadów nakładany na osoby prowadzące gospodarstwa domowe zostanie utrzymany na stałym poziomie. Ciągłe podwyżki przestaną więc być czymś, co spędza sen z powiek, a recykling stanie się bardziej efektywny. W ramach przeprowadzonych prac zostanie również zagospodarowany teren przyległy do obiektu. Powstanie droga dojazdowa i zaplecze o charakterze socjalno – sanitarnym, które pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Wartość przedsięwzięcia wyceniono na około 35 milionów złotych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU