W Zawierciu powstanie zakład produkcyjny należący do Elemental Strategic Metals

Ruszyła budowa zakładu produkcyjnego należącego do Elemental Strategic Metals, który powstanie w Zawierciu. To inwestycja o kompleksowym charakterze, w ramach której powstanie również centrum o charakterze badawczo – rozwojowym, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate. 

W fabryce zostanie utworzonych wiele miejsc pracy

Nowa fabryka będzie nowoczesna, funkcjonalna i przyjazna środowisku oraz zatrudnionemu w niej personelowi. Wdrożono w tym celu takie rozwiązania jak: specjalne systemy służące do odzyskiwania energii, redukowania hałasu oraz instalacje i zbiorniki do retencji wykorzystania deszczówki. Szacuje się, że obiekt zostanie oddany do użytku w trzecim kwartale bieżącego roku. Będzie on sporym impulsem dla lokalnej gospodarki, gdyż utworzonych zostanie około 150 etatów dla osób o różnych kwalifikacjach i wykształceniu. W placówce potrzebni będą zarówno operatorzy maszyn, jak i pracownicy biurowi. Elemental Strategic Metals to spółka specjalizująca się w odzyskiwaniu metali ze zużytych baterii umieszczonych w takich sprzętach elektronicznych jak telefony komórkowe, wozy elektryczne czy laptopy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane