W Zawadzkiem powstanie nowoczesna fabryka drzwi i okien PCV

2021-09-01
W Zawadzkiem powstanie nowoczesna fabryka drzwi i okien PCV

W Zawadzkiem, miejscowości leżącej w województwie opolskim, powstanie nowoczesny zakład produkcji okien i drzwi Kapica. Hala liczyć będzie 3 tys. mkw. powierzchni i będzie pełnić rolę magazynową oraz produkcyjną. Ponadto planowana jest budowa budynku biurowo-socjalnego. - informuje JARTOM Real Estate

Fabryka okien i drzwi PCV

Inwestor to renomowany producent okien i drzwi Kapica, który posiada już 2 zakłady produkcyjne na terenie Polski - w Zawadzkiem oraz w Grodzisku. Firma produkuje około 5 tys. okien rocznie, z czego aż 40% przeznaczona jest na eksport. Firma dynamicznie się rozwija i zatrudnia nowych pracowników. Nowa inwestycja w Zawadzkiem to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na produkty firmy. Kapica planuje budowę hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 3 tys. mkw oraz budynku biurowo-socjalnego o powierzchni 800 mkw. Obiekt będzie w pełni przystosowany do prowadzonej przez Kapicę działalności i będzie pozwalał na znaczące zwiększenie skali produkcji oraz efektywne magazynowanie. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki 30 letniemu doświadczeniu JARTOM Real Estate i praktycznym umiejętnościom mediacyjnym naszych doradców wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty najmu lub zakupu magazynu. Oferujemy wsparcie w zakresie wynajmu i zakupu powierzchni magazynowych.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU