W Żarowie trwa rozbudowa fabryki Elektrolux

2021-03-15
W Żarowie trwa rozbudowa fabryki Elektrolux

Elektrolux po raz kolejny rozbudowuje swoją fabrykę zmywarek w Żarowie. To już czwarta rozbudowa w historii obiektu. - informuje JARTOM Real Estate.
Firma Elektrolux postanowiła po raz kolejny rozbudować swój zakład produkcyjny znajdujący się w Żarowie. Nowa inwestycja to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na produkty firmy, a co za tym idzie, niewystarczające moce przerobowe dotychczas działającego obiektu. W nowej hali produkcyjnej powstanie czwarta linia produkcyjna oraz nowoczesne stanowiska do montażu i produkcji komponentów do zmywarek. Nowa hala liczyć będzie 7,5 tys. mkw powierzchni, a ponadto dobudowana zostanie portiernia oraz pomieszczenia rekrutacyjne. Zakłada się, że produkcja w nowej hali ruszy już w lutym 2022 roku. 
Fabryka Elektrolux w Żarowie znajduje się w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej "Invest-Park" i zatrudnia 1000 osób. Rozbudowa obiektu będzie wiązała się z zatrudnieniem nowych pracowników.

Informacje o JARTOM Real Estate

Atuty JARTOM Real Estate to: skuteczność, solidność, profesjonalizm i odpowiedzialność.
Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU