W Zabrzu powstanie ogromny park magazynowy należący do Fortress

Fortress wybuduje w Zabrzu park magazynowy o imponującej powierzchni, która wyniesie 77 500 m2. To dla firmy wyjątkowe przedsięwzięcie, gdyż po raz pierwszy odkąd prowadzi ona działania na terenie Europy, będzie nie tylko inwestorem, ale i deweloperem od początku całego procesu – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny już cieszą się zainteresowaniem najemców 

Już dziś można zaryzykować stwierdzenie, że nieruchomość spotka się ze znakomitym odbiorem i będzie odpowiedzią na potrzeby rynku. Marka LIT Logistyka Polska zdecydowała się na wynajęcie około 11 600 m2 nowoczesnych magazynów i stała się tym samym pierwszym, ale z pewnością nie ostatnim najemcą tego obiektu. Usprawnienie procesów logistycznych i zyskanie wysokiej klasy przestrzeni potrzebnej do rozwoju biznesu – to wszystko kusi przedsiębiorców, którzy zaczynają interesować się ofertą Fortress Real Estate Investments Limited. Ten renomowany deweloper może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Wiele wskazuje na to, że i tym razem odniesie sukces. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane