W Zabrzu powstanie nowoczesny magazyn o powierzchni 77,5 tys. mkw.

Fortress Real Estate Investments Ltd rozpoczął budowę nowego, dużego magazynu w Zabrzu, który ma zostać ukończony ekspresowo i z uwzględnieniem zasad ekologii. Znany jest już pierwszy najemca w tym obiekcie.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja w Zabrzu

Kamień węgielny pod nową inwestycję Fortress Real Estate Investments Ltd został wmurowany podczas uroczystej ceremonii, w której uczestniczyli przedstawiciele samorządu, partnerzy inwestycji oraz jej wykonawca — firma Goldbeck CEE North. Obiekt magazynowy klasy A, o powierzchni 77,5 tys. mkw, ma zostać oddany do użytku w drugim kwartale przyszłego roku. Zgodnie z założeniami projektu budynek będzie spełniał wysokie standardy środowiskowe i techniczne, a dodatkowo będzie zasilany ciepłem systemowym, co pozwoli znacznie ograniczyć emisję CO2. Firma LIT Logistyka Polska została już pierwszym najemcą tego obiektu. Jest to kolejna inwestycja Fortress na rynku europejskim, ale pierwsza, w której pełni rolę zarówno inwestora, jak i dewelopera, zarządcy i właściciela.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane