W Ząbkowicach Śląskich zostanie wybudowana hala pełniąca rolę centrum biznesowego

2022-05-25
W Ząbkowicach Śląskich zostanie wybudowana hala pełniąca rolę centrum biznesowego

Nabiera tempa przedsięwzięcie polegające na budowie hali, która stanie się centrum biznesowym działającym w Ząbkowicach Śląskich. Inwestorem jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna INVEST – PARK, która systematycznie się rozwija, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli tych najmniejszych oraz średnich biznesów – informuje JARTOM Real Estate.

Wybudowana hala zapewni wysokiej klasy powierzchnie do wynajęcia

Zarząd WSSE wybrał już generalnego wykonawcę i podpisał z nim umowę. Harmonogram prac pozwala z optymizmem spoglądać w przyszłość i uznać, że już za rok wybudowana hala będzie funkcjonować, stanowiąc tym samym istotny impuls dla lokalnej gospodarki. W obiekcie znajdzie się zaplecze socjalne, powstanie również cała infrastruktura towarzysząca, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Wartość całego projektu szacuje się na 23 miliony złotych i dostarczy on nowoczesnych powierzchni przeznaczonych na wynajem. Należy podkreślić, że nie jest to pierwsza tego rodzaju hala, która znajdzie się w regionie. Jedną z nich oddano już do użytku w Wałbrzychu, w planach przewidziano również budowę kolejnych dwóch w Brzegu oraz Nysie, co jest kluczową informacją dla osób poszukujących tam zatrudnienia. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU