W Ząbkowicach Śląskich powstaje nowoczesny kompleks hal magazynowo-produkcyjnych

2023-05-08
W Ząbkowicach Śląskich powstaje nowoczesny kompleks hal magazynowo-produkcyjnych

W Ząbkowicach Sląskich powstaje nowoczesny kompleks hal magazynowych i produkcyjnych. Inwestycja ta daje nadzieje na nowe miejsca pracy, a także na ożywienie gosp oracze regionu. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja w regionie

W Ząbkowicach Sląskich budują się nowoczesne hale magazynowe i produkcyjne na wynajem. Inwestycja powstaje na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park" i skierowana jest głównie do małych i średnich firm. Przedsięwzięcie zakłada budowę aż 6 hal magazynowo – produkcyjnych z częścią socjalno – biurową. Ponadto wokół obiektu wybudowana zostanie pełna infrastruktura drogowa oraz place manewrowe. Nowe hale mają współgrać oraz tworzyć całość z parkiem przemysłowym Euro-Park Ząbkowice, zajmująca powierzchnię około 130 ha.
Budowa hal w Ząbkowicach Śląskich z pewnością ściągnie do miasta nowych inwestorów, co przełoży się na ożywienie gospodarcze w regionie, a także nowe miejsca pracy.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30-letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU