W Ząbkowicach Śląskich powstaje nowoczesny kompleks hal magazynowo-produkcyjnych

W Ząbkowicach Sląskich powstaje nowoczesny kompleks hal magazynowych i produkcyjnych. Inwestycja ta daje nadzieje na nowe miejsca pracy, a także na ożywienie gosp oracze regionu. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja w regionie

W Ząbkowicach Sląskich budują się nowoczesne hale magazynowe i produkcyjne na wynajem. Inwestycja powstaje na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park" i skierowana jest głównie do małych i średnich firm. Przedsięwzięcie zakłada budowę aż 6 hal magazynowo – produkcyjnych z częścią socjalno – biurową. Ponadto wokół obiektu wybudowana zostanie pełna infrastruktura drogowa oraz place manewrowe. Nowe hale mają współgrać oraz tworzyć całość z parkiem przemysłowym Euro-Park Ząbkowice, zajmująca powierzchnię około 130 ha.
Budowa hal w Ząbkowicach Śląskich z pewnością ściągnie do miasta nowych inwestorów, co przełoży się na ożywienie gospodarcze w regionie, a także nowe miejsca pracy.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30-letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane