W Toruniu powstanie nowy zakład produkcji okien ALTOM

2022-01-05
W Toruniu powstanie nowy zakład produkcji okien ALTOM

Producent okien i drzwi ALTOM inwestuje w rozwój firmy i buduje kolejną halę produkcyjno-magazynową. Obiekt powstanie w Toruniu i pozwoli znacznie zwiększyć skalę produkcji. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala dla producenta okien

Firma ALTOM to działający na polskim rynku od 1990 roku producent wysokiej jakości stolarki otworowej. Firma specjalizuje się w produkcji okien z PCV, a także witryn, ścianek działowych oraz ślusarki aluminiowej. Lata działania na rynku, doświadczenie oraz własny nowoczesny park maszynowy pozwolił firmie zbudować solidną pozycję na rynku. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz stosowanie innowacyjnych technologii przyciąga do ALTOM zarówno klientów indywidualnych, jak i deweloperów, czy generalnych wykonawców, którzy chętnie współpracują z firmą przy realizacji ambitnych projektów. Dobra koniunktura na rynku budowlanym skłoniła firmy do nowych inwestycji. W Toruniu wybudowana zostanie nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 1,3 tys. mkw. Przedsięwzięcie to pozwoli zwiększyć skalę produkcji oraz wprowadzić do oferty nowe modele drzwi i okien.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU