W Tarnobrzegu zostanie wybudowana nowa hala produkcyjno-magazynowa

Agencja Rozwoju Przemysłu zleciła budowę hali produkcyjno-magazynowej w Tarnobrzegu. W tym celu nawiązano już współpracę z CoBouw oraz Design&Construction, której owocem będzie nieruchomość, która powstanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” – informuje JARTOM Real Estate.

Hala będzie posiadała zaplecze biurowo-socjalne

Wiadomo już, że powierzchnia hali wyniesie 10 800 m2, z czego 800 m2 zostanie przeznaczone na zaplecze o charakterze biurowo-socjalnym. Zostanie oddana do użytku na początku 2026 roku. Tak kompleksowy charakter obiektu pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zapewnienie personelowi tego, co niezbędne, do wypełniania obowiązków w komfortowych warunkach. Szacuje się, że pomieści się tam około 100 pracowników. Warto podkreślić, że wybór lokalizacji nie był przypadkowy. Hala powstanie na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN, co pozwoli inwestorowi uzyskać ulgi takie jak zwolnienie z podatku dochodowego.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane