W Sycowie powstaje nowy magazyn. Kim jest inwestor?

W Sycowie trwają prace związane z budową magazynu należącego do firmy 3LP.  Obiekt będzie posiadał imponującą powierzchnię, która wyniesie 17 000 m2 i wysokość sięgającą 12 metrów – informuje JARTOM Real Estate.

Wysokiej klasy magazyn objęty całodobową ochroną

Nieruchomość zaprojektowano tak, by móc jak najlepiej wykorzystać cały jej potencjał. Właśnie dlatego dysponuje składowym placem zewnętrznym wyposażonym w 18 doków o hydraulicznych platformach dokowych. To dzięki nim wzrośnie przepustowość magazynu. W budynku wdrożono nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak system przeznaczony do inteligentnego zarządzania energią. Zamontowano też oświetlenie LED. W rezultacie kompleks jest przyjazny środowisku naturalnemu, a koszty jego eksploatacji będą niższe. Nowy magazyn pozwoli 3LP na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Dużym atutem jest jego lokalizacja nieopodal autostrady A4 i drogi S8. Oddanie go do użytku to istotny impuls dla lokalnej gospodarki, gdyż marka rekrutuje przede wszystkim osoby z okolicznych miejscowości takich jak: Syców, Międzybórz, Oleśnica i Perzów.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane