W Strykowie powstanie trzecia fabryka Progroup w Polsce - plany firmy zakładają kolejne inwestycje

2021-02-19
W Strykowie powstanie trzecia fabryka Progroup w Polsce - plany firmy zakładają kolejne inwestycje

Progroup, producent tektury falistej, buduje kolejny obiekt na terenie Polski. Nowa fabryka, która powstanie w Strykowie, w przyszłości zatrudni około 50 osób i zagwarantuje produkcje na poziomie 200 tys. ton formatów tektury rocznie. -informuje JARTOM Real Estate
Fabryka w Strykowie będzie trzecim zakładem firmy Progroup działającym w Polsce. Nowa inwestycja pozwoli na zwiększenie skali i wydajności produkcji oraz umocni pozycję firmy na rynku środkowo i wschodnioeuropejskim. To także doskonała wiadomość dla Strykowa, gdyż nowy zakład produkcyjny z pewnością doskonale wpłynie na rozwój gospodarczy regionu oraz tamtejszy rynek pracy. 
Nowa hala produkcyjna będzie liczyła blisko 28 tys. mkw i zostanie wyposażona w nowoczesne maszyny, instalacje filtracyjne do usuwania pyłu oraz innowacyjny system izolacji dźwiękowej. 
Progroup planuje dalszy dynamiczny rozwój firmy poprzez budowę kolejnych fabryk oraz zatrudnienie kolejnych pracowników. Długofalowe plany inwestycyjne zakładają podwojenie wielkości przedsiębiorstwa do roku 2025 w porównaniu z rokiem 2015.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU