W Strefie Gospodarczej Gminy Ujazd powstanie nowa fabryka za 10 mln zł

2021-11-03
W Strefie Gospodarczej Gminy Ujazd powstanie nowa fabryka za 10 mln zł

Inwestor z branży budowlano-betonowej planuje wybudować nową fabrykę w Strefie Aktywności Gospodarczej gminy Ujazd. Pracę w zakładzie znajdzie co najmniej 40 osób.- informuje JARTOM Real Estate

Nowy zakład produkcyjny prefabrykowanych materiałów budowlanych

Inwestor działający w branży budowlanej zakupił za 1,2 mln zł 2 ha działkę w Strefie Aktywności Gospodarczej gminy Ujazd, wystawioną na sprzedaż przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Działka znajduje się w niedalekiej odległości od autostrady A4. Powstanie na niej nowoczesny zakład produkcyjny, którego budowa pochłonie około 10 milionów złotych. Inwestor z branży budowlano-betonowej planuje produkować tam prefabrykowane materiały budowlane, takie jak słupy prefabrykowane, czy stropy zespolone, które są obecnie powszechnie używane w budownictwie przemysłowym, rolniczym oraz drogowym. To nie jedyna inwestycja na terenie strefy — budowa dużego zakładu Monosol właśnie dobiega końca, a firma Lech-Plast z Gliwic jest w trakcie budowy nowej fabryki zbiorników przemysłowych do przechowywania substancji żrących i niebezpiecznych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate pomaga Klientom dokonać właściwego wyboru pomiędzy: renegocjacją obecnych umów najmu a relokacją. JARTOM Real Estate wspiera w analizie oraz w negocjacjach i działaniach organizacyjnych przy zmianie powierzchni magazynowej lub innej hali.


JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU