W Stargardzie powstanie fabryka soków. Pracę w zakładzie znajdzie aż 100 osób.

W Stargardzie powstanie kolejna duża fabryka. Będą tam wytwarzane soki dla dzieci firmy Capri-Sun, które dystrybuowane będą zarówno na rynek polski, jak i do innych krajów UE.- informuje JARTOM Real Estate

Nowe inwestycja producenta popularnych soków dla dzieci

Producent soków Capri-Sun zakupił dużą działkę w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii w Stargardzie. To właśnie na tym terenie w przyszły roku ruszy budowa nowoczesnego zakładu produkcyjnego, w którym prace znajdzie aż 100 osób. Wytwarzane w fabryce soki trafią zarówno na rynek polski, jak i na ryki europejskie. Tak duża inwestycja w mieście to świetna wiadomość dla lokalnego rynku pracy, a także finansów gminy. Co więcej, nowe inwestycje przyciągają kolejnych inwestorów, którzy zachęceni są dużym potencjałem gospodarczym regionu. Capri-Sun będzie pierwszą firmą z branży spożywczej działającą w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii. Być może ich inwestycja przyciągnie do Stargardu kolejnych gigantów branży spożywczej.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli centrum magazynowe lub produkcyjne jest kluczowym obszarem działalności Twojej firmy to wykorzystaj nasze 30-letnie doświadczenie na tym rynku, aby wybrać optymalny nowy obiekt magazynowy lub produkcyjny. Wesprzemy Cię w Twoich planach biznesowych swoim zaangażowaniem, wiedzą i skutecznością.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane