W Sochaczewie powstanie zakład geotermalny

W ciągu dwóch najbliższych lat w Sochaczewie powstanie zakład geotermalny. Miasto, które otrzymało od NFOŚiG wsparcie w wysokości 62 milionów złotych, zbuduje także kolejny odwiert i dołoży wszelkich starań ku temu, by w najlepszy możliwy sposób wykorzystać potencjał naturalnych zasobów – informuje JARTOM Real Estate.

Zakład wzmocni niezależność energetyczną miasta

Złoża słodkiej, ciepłej wody o niskim zasoleniu niewątpliwie przyniosą liczne korzyści okolicznym mieszkańcom. Taka woda po uzdatnieniu nadaje się do picia, a jej wydajność i temperatura sprawiają, że zbudowany zakład będzie w stanie pozyskiwać ciepło spod ziemi. Następnie trafi ono do miejskiego systemu grzewczego PEC, zwiększając niezależność energetyczną Sochaczewa. Warto podkreślić, że władze miasta mają bardzo ambitne plany. Zakładają one, że geotermia będzie w stanie zaspokoić zapotrzebowanie na energię cieplną aż w 40%! Czy ten optymistyczny scenariusz się spełni? Czas pokaże. 

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. 
W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane