W Sieradzu zostanie wybudowany nowy zakład produkcyjny. Jego właściciel to Zarecki Foods

2022-09-13
W Sieradzu zostanie wybudowany nowy zakład produkcyjny. Jego właściciel to Zarecki Foods

Trwają przygotowania do budowy zakładu przetwórstwa owocowo – warzywnego, który należeć będzie do spółki Zarecki Foods. Zakupiono już grunty przeznaczone pod nową nieruchomość - znajdują się one na terenie należącym do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i posiadają powierzchnię wynoszącą 3 ha – informuje JARTOM Real Estate. 

Wybudowana fabryka szansą na zyskanie zatrudnienia

Ta warta około 16 milionów złotych inwestycja jest kolejnym krokiem na drodze dynamicznego rozwoju marki i pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. W fabryce zostaną uruchomione linie produkcyjne przy pomocy których wytwarzane będą mieszanki owoców suszonych, przyprawy, soki i przetworzone ziemniaki. Całe przedsięwzięcie stanie się  impulsem dla lokalnej gospodarki oraz szansą na zdobycie pracy. Zarecki Foods planuje bowiem zatrudnić trzydzieści osób. Warto podkreślić, że to nie pierwsze przedsiębiorstwo, które postanowiło prowadzić swoją działalność na obszarze Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zrobiły to również inne firmy z branży ceramicznej, AGD oraz kosmetyczno – farmaceutycznej, korzystając z panujących tam warunków sprzyjających biznesowi. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU