W Siedlcach powstaje nowy magazyn Banku Żywności

2021-05-13
W Siedlcach powstaje nowy magazyn Banku Żywności

Bank Żywności buduje halę magazynową wraz z zapleczem biurowo-socjalnym w Siedlcach przy ulicy Starzyńskiego. Nowa siedziba pozwoli rozwinąć działalność statutową oraz zredukować stałe, comiesięczne koszty.- informuje JARTOM Real Estate.

Nowy obiekt magazynowy 

Nowy magazyn wraz z częścią biurowo-socjalną powstanie na działce przy ulicy Starzyńskiego, która została użyczona Banku Żywności przez Urząd Miasta w 2019 roku. Obecnie Bank Żywności swoją siedzibę i główny magazyn ma w Żaboklikach, jednakże jest to obiekt wynajmowany. Budowa własnego magazynu pozwoli zredukować koszty najmu, dzięki czemu większe kwoty będą mogły być przekazane na działalność statutową oraz pomoc potrzebującym. Z pomocy Banku Żywności korzysta aż 110 organizacji członkowskich z kilku powiatów województwa mazowieckiego. Bank pozyskuje i przekazuje około 100 ton żywności miesięcznie. Budowa nowego obiektu powinna zakończyć się w drugim kwartale 2022 roku. Całość inwestycji szacuje się na 2,3 mln zł, które zostanie w całości sfinansowane z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU