W SEGRO Logistics Park Poznań rozpoczęła się budowa obiektu dla HSF e-commerce

2021-07-05
W SEGRO Logistics Park Poznań rozpoczęła się budowa obiektu dla HSF e-commerce

Niedaleko Poznania, na terenie SEGRO Logistics Park Poznań, trwa budowa obiektu dedykowanego i dostosowanego dla firmy HSF e-commerce, która specjalizuje się w logistycznej obsłudze internetowej sprzedaży towarów ponadgabarytowych, takich jak np. meble. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy obiekt dla HSF e-commerce na terenie SEGRO Logistics Park Poznań

W SEGRO Logistics Park Poznań rozpoczęła się budowa nowoczesnego obiektu o powierzchni 50 400 mkw, który zostanie przystosowany do potrzeb przyszłego najemcy, czyli firmy HSF e-commerce, która działa na polskim rynku od 10 lat i zajmuje się obsługą logistyczną towarów o nietypowych wymiarach. W związku z prężnym rozwojem firma zgłosiła zapotrzebowanie na nową halę w SEGRO. Nowy obiekt pozwoli firmie na świadczenie usług magazynowania mebli i innych artykułów, a także na profesjonalną obsługę kanału e-commerce. Budynek, który powstanie dla HSF e-commerce na terenie parku logistycznego, będzie liczył aż 49 tys. mkw powierzchni magazynowej oraz 1,4 tys. mkw powierzchni biurowo-socjalnych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.
Do szerokiego grona klientów JARTOM Real Estate należą zarówno największe międzynarodowe korporacje, firmy prywatne, deweloperzy magazynowi, firmy logistyczne, jak i indywidualni najemcy i inwestorzy.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU