W Rudzie Śląskiej wybudowana zostanie nowa hala produkcyjna należąca do firmy Thermosilesia

2022-03-25
W Rudzie Śląskiej wybudowana zostanie nowa hala produkcyjna należąca do firmy Thermosilesia

Thermosilesia wybuduje Rudzie Śląskiej nieruchomość o kompleksowym charakterze. Wkrótce powstanie tam hala o charakterze produkcyjno – magazynowym, która będzie dysponowała również częścią biurową i zapleczem socjalnym, co zauważalnie usprawni wiele procesów logistycznych i ułatwi administrowanie placówką – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa hali produkcyjnej sposobem na poszerzenie zakresu działalności firmy

Inwestycja obejmuje także wykonanie instalacji fotowoltaicznej, która sprawi, że obiekt będzie przyjazny środowisku oraz ułatwi generowanie oszczędności. O stosowne bezpieczeństwo zadba sieć monitoringu, a właściwe zagospodarowanie terenów zewnętrznych uczyni dojazd na miejsce bezproblemowym. Głównym celem budowy hali jest poszerzenie oferty przedsiębiorstwa poprzez wprowadzenie na rynek central wentylacyjnych o innowacyjnej powłoce i nowoczesnym systemie sterowania. Thermosilesia to firma o wieloletnim doświadczeniu, która udowadnia, że można z powodzeniem łączyć tradycję i nowoczesne technologie. Jest jednym z wiodących dostawców urządzeń klimatyzacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych w kraju. Ten projekt z pewnością nie jest więc ostatnim tego rodzaju krokiem na drodze dynamicznego rozwoju marki.   

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU