W Rekowie Górnym powstanie nowa hala magazynowa. Kim jest inwestor?

Trwają przygotowania do rozpoczęcia budowy nowej hali magazynowej, która powstanie w Rekowie Górnym. Inwestor, którym jest firma HP-Stal, dysponuje już konkretnymi planami nieruchomości, a za jej zaprojektowanie odpowiada biuro Krawt Architekci – informuje JARTOM Real Estate.

Hala magazynowa przyspieszy rozwój marki

Obecnie przedsiębiorstwo znajduje się na etapie przeprowadzania postępowań urzędniczych i dopełniania formalności, którymi musi dysponować przed przystąpieniem do prac na terenie budowy. Hala magazynowa będzie posiadała kubaturę sięgającą 25 000 m3, co stwarza spore pole do popisu. Obiekt bez wątpienia pozwoli marce na usprawnienie wielu procesów logistycznych i przyspieszy jej rozwój. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.
Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane