W Raciborzu uruchomiono nowe centrum magazynowe. Działalność prowadzą tam DHL i Henkel

2022-07-13
W Raciborzu uruchomiono nowe centrum magazynowe. Działalność prowadzą tam DHL i Henkel

Wybudowane w Raciborzu centrum magazynowe zostało oddane do użytku. Obiekt, który powstał tuż przy funkcjonującej już hali, tworząc tym samym kompleks o dużym potencjale, imponuje swoim nowoczesnym charakterem, a jego powierzchnia wynosi 9 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesny i ekologiczny magazyn ułatwi dynamiczny rozwój

Działalność w nieruchomości będzie prowadziła firma DHL Supply Chain, realizując tym samym zadania dla marki Henkel. Oba te podmioty z sukcesem współpracują już od dwudziestu lat, a dysponowanie nowym magazynem usprawni wiele procesów logistycznych i przyspieszy rozwój. Budynek wyposażono w szereg zaawansowanych technologicznie rozwiązań bazujących na automatyzacji. Nie brakuje również tych o proekologicznym charakterze, które mają na celu uczynienie centrum energooszczędnym i przyjaznym środowisku naturalnemu. Oświetlenie LED sterowane systemem DALI, panele fotowoltaiczne na dachu i procedury służące do właściwego gospodarowania zasobami – to tylko niektóre przykłady jego mocnych stron.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU