W Prudniku powstanie nowy zakład. Do kogo będzie należał?

Nowy zakład produkcyjny zostanie wybudowany na terenie prudnickiej podstrefy Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wiadomo już, że będzie on należał do firmy Wood of Fire, która przeznaczy około 7 milionów złotych na realizację tej inwestycji – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa fabryki impulsem dla lokalnej gospodarki 

W placówce będą powstawały drewniane elewacje, drewno malowane oraz profilowane i nie tylko. Kompleks będzie składał się z hali produkcyjnej i z części administracyjnej, która stanie się miejscem pracy dla inżynierów z branży budownictwa. Zebranie w jednym miejscu wykwalifikowanych specjalistów pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Szacuje się, że zatrudnienie w obiekcie znajdzie od 30 do 60 osób. Właściciele firmy jasno deklarują, że w przyszłości ta liczba może wzrosnąć, jednak wszystko będzie zależało od sytuacji rynkowej. Oddanie fabryki do użytku pozwoli marce skoncentrować działalność w jednym miejscu. Dotychczas polegała bowiem na placówkach zlokalizowanych nieopodal Głogówka i Wrocławia. 

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. 
W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane