W Polsce powstanie pierwsza w Europie fabryka firmy Tuopu

2021-05-13
W Polsce powstanie pierwsza w Europie fabryka firmy Tuopu

Chińska firma Tuopu zdecydowała się zainwestować w Polsce i zrealizować przedsięwzięcie na imponującą skalę. W Poznaniu zostanie wybudowana fabryka specjalizująca się w produkcji części do samochodów elektrycznych, które stanowią technologię przyszłości o dużym potencjale – informuje JARTOM Real Estate. 

W nowym zakładzie produkcyjnym powstaną podzespoły do samochodów elektrycznych

Na budowę fabryki firma przeznaczy 30 milionów Euro. Efektem podjętych prac będzie nieruchomość o powierzchni przekraczającej 30 000 m2. Znajdą się tam hale produkcyjne, które będą służyły wytwarzaniu ram pomocniczych dla nowoczesnych aut elektrycznych. Nie zabraknie także zrobotyzowanej linii spawalniczej, która znacząco usprawni wiele procesów logistycznych i ułatwi efektywną realizację zleceń. Dlaczego akurat Poznań został wybrany jako lokalizacja tej istotnej inwestycji? Najprawdopodobniej kluczową rolę odegrało jego położenie, które gwarantuje niewielką odległość od Berlina i Warszawy. To z kolei zapewni płynną współpracę z poddostawcami. Powstanie zakładu produkcyjnego zapewni wiele korzyści dla lokalnej gospodarki i będzie stanowiło impuls dla rynku pracy. W placówce zatrudnienie znajdzie około 450 osób, głównie inżynierów o stosownej specjalizacji. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU