W Polsce powstanie pierwsza fabryka komór hiperbarycznych

2021-02-18
W Polsce powstanie pierwsza fabryka komór hiperbarycznych

Omnioxy, firma z Gdyni od lat działająca w branży komór hiperbarycznych, zdecydowała się na budowę fabryki w okolicach Trójmiasta. Dotychczas firma produkowała komory we współpracy z zagranicznym podwykonawcą. Fabryka w województwie pomorskim będzie pierwszym tego typu obiektem w Polsce. -informuje JARTOM Real Estate.
Omnioxy zdecydowała się na budowę własnej fabryki ze względów logistycznych oraz ze względu na ciągle rosnące zapotrzebowanie na komory w Polsce i Europie związane z pandemią koronawirusa. Komory produkowane w nowym zakładzie będą posiadały certyfikację medyczną, dzięki czemu będą mogły być wykorzystywane w szpitalach i placówkach medycznych. Firma planuje w 2021 roku sprzedać około 300 komór, jednakże moce przerobowe w nowym obiekcie powinny pozwolić na jeszcze większą produkcję. Omnioxy, poza produkcją komór hiperbarycznych, zajmuje się produkcją koncentratorów tlenu. Oba urządzenia służą chorym na koronawirusa oraz inne choroby płuc. 


Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.
Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta.
JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU