W Polsce powstanie fabryka kabli światłowodowych. Kim jest inwestor?

Wszystko wskazuje na to, że w Polsce zostanie wybudowana kolejna nowoczesna fabryka. Znany producent infrastruktury sieci światłowodowych, AFL, poinformował, że już w przyszłym roku uruchomi swój zakład na terenie naszego kraju – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy zakład produkcyjny pozwoli na szybszą realizację zamówień

Skąd decyzja o takiej inwestycji? To kolejny, naturalny krok na drodze dynamicznego rozwoju marki. Dodatkowa placówka pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i szybszą realizację zamówień. Podniesione zostaną standardy obsługi klientów, co zaowocuje umocnieniem pozycji AFL na rynku. Fabrykę zaprojektowano tak, by była efektywna energetycznie, nie generowała zbyt wielu odpadów oraz przyczyniła się do zredukowania śladu środowiskowego. Obecnie firma, która zajmuje się sprzedażą kabli światłowodowych, akcesoriów i sprzętu związanego z sieciami światłowodowymi i centrami danych, w Europie posiada do swojej dyspozycji zakłady w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Czy na tym poprzestanie? Czas pokaże!

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane