W Płońsku powstanie nowy zakład. Co będzie tam przetwarzane?

W Płońsku powstanie nowy zakład produkcyjny z branży rolno-spożywczej, który zapewni mieszkańcom kilkadziesiąt nowych miejsc pracy. Zakład powstanie na terenie płońskiej dzielnicy przemysłowej. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy zakład przetwórstwa słonecznika

Inwestor to ukraińska firma rolno-spożywcza zajmująca się przetwórstwem słonecznika na olej, makuch słonecznikowy oraz łuski nasion. Nowy zakład powstanie na 2 ha działce na terenie płońskiej dzielnicy przemysłowej, naprzeciwko dawnej fabryki Forda. To świetna wiadomość nie tylko dla lokalnego rynku pracy, ale również dla samej strefy przemysłowej. Teren ten od dawna przygotowany jest pod działalność przemysłową, jednak od jakiegoś czasu jest niewykorzystany. Miasto ma nadzieję, że budowa fabryki będzie impulsem dla innych inwestorów, którzy również zainteresują się prowadzeniem działalności w Płońsku. Uruchomienie produkcji zapowiadane jest na 2025-2016 rok. Zgodnie z zapowiedziami inwestora produkcja będzie niemal całkowicie bezodpadowa, a także zautomatyzowana. Wydajność fabryki wynosić będzie około 500 ton ziarna na dobę. Koszt całej inwestycji szacuje się na 80 mln zł.

Informacje o JARTOM Real Estate

Wygoda współpracy z JARTOM Real Estate to pełny zakres usług doradczych dostępny w jednym miejscu. Docenisz zaangażowanie i profesjonalizm doradców, konsultantów i agentów nieruchomości JARTOM Real Estate. Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze stawki najmu i najlepsze ceny obiektów magazynowych i hal produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane