W Pile powstanie nowoczesny magazyn logistyczny dla firmy AstaLogistic

2022-01-10
W Pile powstanie nowoczesny magazyn logistyczny dla firmy AstaLogistic

AstaLogistic, firma działająca w branży transportowej, wybuduje nowy magazyn logistyczny. Obiekt powstanie w Pile w woj. wielkopolskim i zajmować będzie aż 5 tys. mkw. powierzchni, co z pewnością pozwoli na obsługę przez AstaLogistic wielu nowych klientów. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowoczesnej hali magazynowej na 10000 miejsc paletowych

AstraLogistic to lider branży usług logistycznych, transportowych i spedycyjnych w regionie północnej Wielkopolski. Firma działa na rynku od 1991 roku, oferując kompleksowe i profesjonalne usługi. Firma, ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz terminowość, cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem ze strony nowych klientów. Aby sprostać ich oczekiwaniom, AstraLogistic podjęła decyzję o budowie kolejnego obiektu logistycznego, który w przyszłości będzie świadczył usługi na rzecz przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Obiekt o powierzchni 5 tys. mkw zostanie wybudowany w Pile i umożliwi składowanie do 10000 miejsc paletowych. Inwestycja pozwoli firmie rozwinąć potencjał oraz zwiększyć skalę działalności, co z pewnością przełoży się na większe zyski.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU