W Pawłówku zostanie wybudowane nowe centrum logistyczne

CTP Invest wkrótce wybuduje nowe centrum logistyczne nieopodal Bydgoszczy, w miejscowości Pawłówek. W tym celu uzyskano już niezbędne zezwolenia środowiskowe, a spółka intensywnie pracuje nad tym, by mogła otrzymać również pozwolenie na rozpoczęcie prac – informuje JARTOM Real Estate. 

Hale magazynowe i produkcyjne o imponującym metrażu

Wiadomo już, że kompleks będzie składał się z wielu hal magazynowych i produkcyjnych, których łączna powierzchnia jest szacowana na 55 000 m2. Dzięki temu, że powstanie na działce o wielkości 14 ha, która znajduje się niedaleko węzła drogi S5, usprawnionych zostanie wiele procesów logistycznych. Będzie można również czerpać liczne korzyści z płynnego i dobrze zoptymalizowanego transportu. Warto podkreślić, że nad realizacją tej inwestycji CTP współpracuje z 7R, a zwłaszcza z architektami zatrudnionymi w tej firmie. Pozostaje więc z zaciekawieniem śledzić dalsze losy tego projektu. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny 7R.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane