W Ostródzie zostanie wybudowana hala piekarniczo – cukiernicza dla PHU „Karolina”

2021-10-04
W Ostródzie zostanie wybudowana hala piekarniczo – cukiernicza dla PHU „Karolina”

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „Karolina” wybuduje w Ostródzie nową halę piekarniczo – cukierniczą. Obiekt umożliwi firmie prowadzenie działalności na większą skalę i pozwoli odpowiedzieć na aktualne potrzeby rynku – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala produkcyjna zapewni większe możliwości

Zgodnie z przyjętym planem, wybudowana nieruchomość będzie posiadała stalową konstrukcję i zostanie dostosowana do uruchomienia w niej linii produkcyjnych. Wspomniana hala piekarniczo – cukiernicza jest kolejnym krokiem na drodze rozwoju przedsiębiorstwa. Dzięki niej możliwości wytwórcze znacząco wzrosną, zwiększając również szanse na generowanie większych obrotów i zysków. Usprawnione zostaną także procesy logistyczne. To przedsięwzięcie wpisuje się w charakter firmy, która specjalizuje się w wypiekaniu różnych rodzajów chleba, bułek a także pieczywa słodkiego. PHU „Karolina” słynie nie tylko z wysokiej jakości wyrobów, ale i umiejętnego łączenia tradycji z tym, co nowoczesne oraz regularnego udoskonalania zarówno swojego asortymentu, jak i sposobów pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU