W Olesnie powstanie zakład produkcyjny Polprofil

2021-06-18
W Olesnie powstanie zakład produkcyjny Polprofil

W Olesnie powstanie nowy zakład firmy Polprofil. Hala o powierzchni ok. 3 tys. mkw będzie pełniła funkcję produkcyjną i magazynową. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjna

Polprofil to renomowany producent i dystrybutor elementów oraz profili aluminiowych do budowy nadwozi użytkowych. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym do obróbki blach oraz obróbki spawaniem, natomiast w ramach kooperacji współpracuje z innymi firmami, zlecając im malowanie proszkowe, cięcie laserem oraz cynkowanie. Firma ciągle się rozwija, rozszerza ofertę handlową oraz zwiększa skalę produkcji, docierając do coraz większego grona klientów. Nowa fabryka zostanie wybudowana w Olesnie i pozwoli na realizację długoterminowych planów firmy. Obiekt o łącznej powierzchni 3 tys. mkw. będzie składał się z hali magazynowo-produkcyjnej o powierzchni 2,4 tys. mkw oraz części socjalno-biurowej. W fabryce produkowane będą wszystkie wyroby oferowane przez Polprofil, a ponadto wdrożona zostanie nowa technologia produkcji lekkiej przyczepy aluminiowej o dopuszczalnej masie całkowitej do 5 ton.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU