W Nowym Modlinie powstanie zakład należący do Nowel

Nowel – Piekarnia Nowakowski intensywnie pracuje nad przygotowaniami do budowy zakładu przetwórstwa spożywczego, który powstanie w województwie mazowieckim, w Nowym Modlinie. Przedsiębiorstwo zajmuje się obecnie zdobyciem wszystkich zezwoleń potrzebnych do rozpoczęcia działań mających na celu zagospodarowanie terenu, na którym stanie nieruchomość – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy zakład ułatwi rozwój przedsiębiorstwa

Już w ubiegłym roku firma nabyła grunty o wielkości 10 ha. Warto podkreślić, że znajdują się one na obszarze strefy ekonomicznej Pominvest, dzięki czemu będzie można liczyć na wiele udogodnień stworzonych z myślą o mniejszych i większych biznesach. Budowa zakładu przyniesie liczne korzyści marce i ułatwi jej dalszy rozwój. Będzie to również istotny impuls dla lokalnej gospodarki i osób poszukujących zatrudnienia, gdyż w obiekcie zostanie utworzonych około 600 stanowisk pracy.

Informacje o JARTOM Real Estate 

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz. 
W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane