W Nowej Wsi Wrocławskiej wybudowano fabrykę niemieckiej firmy Hubergroup

2021-08-03
W Nowej Wsi Wrocławskiej wybudowano fabrykę niemieckiej firmy Hubergroup

Dobiegła końca realizacja inwestycji polegającej na budowie fabryki należącej do niemieckiej firmy Hubergroup. Efektem wykonanych prac jest imponujący obiekt o powierzchni sięgającej 23 000 m2, w skład której wchodzą hale o charakterze produkcyjno – magazynowym oraz zaplecze biurowo – socjalne – informuje JARTOM Real Estate. 

Wybudowana fabryka pozwoli zwiększyć moce produkcyjne firmy

Generalnym wykonawcą odpowiedzialnym za budowę fabryki w Nowej Wsi Wrocławskiej było przedsiębiorstwo Atlas Ward Polska SP. z o.o. Obiekt wyposażono w szereg nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które pozwolą usprawnić wiele procesów logistycznych. Linie produkcyjne zaopatrzono w profesjonalne urządzenia wykorzystywane do wytwarzania wyrobów drukarskich i farb. Magazyny, hale produkcyjne i biura są ze sobą doskonale połączone, co ułatwia zarządzanie placówką i płynne realizowanie obowiązków zawodowych przez personel. Oddanie do użytku fabryki przez firmę Hubergroup nie tylko przyniosło jej korzyść w postaci zwiększenia mocy wytwórczych, ale zadziałało także niczym impuls dla lokalnego rynku pracy. Zatrudniono tam bowiem 100 osób.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU