W Nowej Wsi Legnickiej powstanie nowy zakład produkcyjny HURAS

2021-02-23
W Nowej Wsi Legnickiej powstanie nowy zakład produkcyjny HURAS

Firma HURAS zdecydowała się na budowę nowej hali produkcyjnej w Nowej Wsi Legnickiej. Inwestycja pochłonie około 15 mln zł, a nowy zakład powinien zostać oddany do użytku w lipcu 2021 r. - informuje JARTOM Real Estate. 
Firma HURAS - Konstrukcja i Budowa Maszyn Specjalnych planuje kolejną dużą inwestycję. Obecnie działająca hala produkcyjna została oddana do użytku niespełna 3 lata temu. Jednakże dynamiczny rozwój firmy oraz wzrost popularności wyrobów HURAS sprawił, że zarząd zdecydował się na budowę nowej hali i zwiększenie mocy przerobowych. Nowa fabryka będzie liczyła 2,3 tys. mkw i powstanie tuż obok obecnie działającego zakładu firmy. Co więcej, zostanie z nim połączona efektownym łącznikiem biurowym. 
Nowa hala wyposażona zostanie w nowoczesną linię produkcyjną oraz specjalistyczne maszyny do obróbki metali. Pozwoli to na znaczny wzrost wydajnoci i efektywności produkcji, co z kolei przełoży się na terminowość dostaw oraz zadowolenie klientów. 


Informacje o JARTOM Real Estate


JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.
Misja firmy JARTOM Real Estate zawarta jest w haśle „Zmień magazyn na lepszy”. W misję wpisana jest szczególna dbałość o to, aby wybór nowej hali był jak najkorzystniejszy dla poszukującego.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU