W Małopolsce zostaną wybudowane nowe fabryki dzięki wsparciu Krakowskiego Parku Technologicznego

2022-01-10
W Małopolsce zostaną wybudowane nowe fabryki dzięki wsparciu Krakowskiego Parku Technologicznego

Małopolska intensywnie rozwija się pod względem gospodarczym. Wkrótce zostaną tam wybudowane nowe fabryki, co stanie się możliwe w dużej mierze dzięki wsparciu udzielonemu małym oraz średnim firmom przez Krakowski Park Technologiczny – informuje JARTOM Real Estate.

Polska Strefa Inwestycji umożliwi budowę nowych zakładów produkcyjnych i nie tylko

Jednym z beneficjentów jest przedsiębiorstwo GAL, które prowadzi działalność skupiającą się na wytwarzaniu powłok antykorozyjnych. Wybuduje ono dwie hale w Nowym Brzesku i zainwestuje w wyposażenie ich specjalistycznym sprzętem, który pozwoli usprawnić wiele procesów logistycznych. Szacuje się, że inwestycja pochłonie nakłady finansowe w wysokości 27,6 mln złotych. Z kolei Fuhr Polska uruchomi w Babicach nową fabrykę w której ruszy produkcja systemów bezpieczeństwa przeznaczonych do bram, drzwi i okien. Przeznaczy na to około 18,4 mln złotych. Krakowski Park technologiczny, który udzielił wsparcia wspomnianym przedsiębiorstwom, systematycznie podejmuje inicjatywy mające na celu rozwój gospodarczy regionu oraz utworzenie w nim nowych miejsc pracy. Jak widać – z sukcesem.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU