W Lubartowie powstanie zakład produkcji trumien

2022-01-04
W Lubartowie powstanie zakład produkcji trumien

Polski producent trumien SW Poland Sp. z o.o. posiadający w swojej ofercie szeroką gamę trumien drewnianych, postanowił wybudować nowy zakład produkcyjny. Budynek powstanie w Lubartowie w woj. lubelskim i będzie pełnił funkcje produkcyjno-magazynowe.- informuje JARTOM Real Estate

Nowy zakład w Lubartowie

SW Poland Sp. z o.o. to prężnie rozwijający się producent trumien drewnianych, które sprzedawane są na rynek polski oraz rynek UE. W związku z rozwojem działalności producent zdecydował o nowej inwestycji w woj. lubelskim. Powstanie nam nowoczesny zakład produkcji trumien, który pozwoli na zwiększenie skali produkcji oraz wprowadzenie do oferty produktowej nowych wyrobów. Inwestycja ta to kolejny krok w rozwoju firmy, który pomoże jej sukcesywnie zwiększyć konkurencyjność na rynku oraz zaopatrywać coraz to nowsze rynki zbytu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU