W Lubaczewie powstanie hala produkcyjna spółki Fabryka Maszyn Lubaczów

2021-06-01
W Lubaczewie powstanie hala produkcyjna spółki Fabryka Maszyn Lubaczów

Fabryka Maszyn Lubaczów Sp. z o. o. planuje budowę nowej hali spawalni. Nowy obiekt pozwoli na większą niezależność spółki oraz pozwoli zmniejszyć koszty produkcji. - informuje JARTOM Real Estate.

Nowa spawalnia na terenie zakładu firmy

Fabryka Maszyn Lubaczów Sp. z o. o. to spółka powstała w rezultacie restrukturyzacji Zakładu Maszyn Budowlanych Sp. z o. o., który przez przeszło 50 lat dostarczał produkty i rozwiązania technologiczne dla przemysłu w Polsce. Obecnie spółka specjalizuje się w produkcji podzespołów do hydrauliki siłowej oraz w usługach w zakresie spawania i obróbki mechanicznej. W miejscowości Lubaczów, w której znajduje się siedziba i główny oddział firmy, powstanie nowoczesna hala produkcyjna, która będzie pełnić rolę spawalni wyposażonej w nowoczesne maszyny produkcyjne. Nowy obiekt pozwoli na zwiększenie produkcji oraz przełoży się na wzrost jej efektywności. Hala o powierzchni 1,2 tys. mkw powstanie na działce przy ulicy Mazury 1 w Lubaczowie. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Atuty JARTOM Real Estate to: skuteczność, solidność, profesjonalizm i odpowiedzialność.
Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU