W Legnicy powstanie pierwsza w Polsce fabryka nanosatelit

2022-07-04
W Legnicy powstanie pierwsza w Polsce fabryka nanosatelit

W woj. dolnośląskim powstanie fabryka polskiego start-upu SatRev. W zakładzie, który wybudowany zostanie na terenach Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, produkowane będą nanosatelity.- informuje JARTOM Real Estate

Innowacyjne technologie

Inwestor, czyli SatRev to młoda, polska firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji nanosatelit do obserwacji Ziemi w czasie rzeczywistym. Teraz firma planuje zainwestować w rozbudowę zaplecza produkcyjnego i otworzyć nowy zakład. Wybór padł na woj. dolnośląskie, a konkretniej Legnicę. To właśnie tam, na terenach Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wybudowana zostanie nowoczesna fabryka, której koszt budowy szacuje się na aż 40 mln zł. Możliwości produkcyjne zakładu to aż dwie satelity dziennie. To pierwsza tak duża inwestycja tego typu w naszym kraju, która z pewnością przyczyni się do rozwoju tej gałęzi przemysłu w Polsce. Do tej pory SatRev wysłał w kosmos 12 satelit, które mają wszechstronne zastosowanie m.in. w rolnictwie, obronności, logistyce.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU