W Krośnie powstaną nowe magazyny. Kto będzie z nich korzystał?

Oficjalnie rozpoczęły się prace mające na celu budowę hali o charakterze produkcyjno – magazynowym. Nieruchomość powstanie na terenie strefy inwestycyjnej „Krosno – Lotnisko” i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zostanie oddana do użytku już w przyszłym roku – informuje JARTOM Real Estate.

Hala warta 19 milionów złotych 

Powierzchnia obiektu wyniesie 5000 m2. Będą to nowoczesne magazyny zaprojektowane i zrealizowane z myślą o firmach, które szukają gotowych przestrzeni do wynajęcia. Agencja Rozwoju Przemysłu, która odpowiada za to przedsięwzięcie, wydała ponad 19 milionów złotych by upewnić się, że hala spełni oczekiwania rynku. Nie bez znaczenia jest także wybór lokalizacji, która zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i pozwoli czerpać korzyści z prowadzenia działalności na obszarze przyjaznym biznesowi. Aktualnie strefa inwestycyjna w okolicach lotniska jest rozbudowywana. 

Informacje o JARTOM Real Estate 

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz. 
W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane