W Krakowie powstanie nowoczesny zakład recyklingu tworzyw sztucznych

W Krakowie powstanie nowy zakład recyklingu tworzyw sztucznych. Koszt inwestycji szacuje się na 245 mln zł.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja w Krakowie

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wybuduje nowoczesny zakład recyklingu tworzyw sztucznych w Krakowie. To część większego projektu, a mianowicie budowy Centrum Recyklingu Odpadów Komunalnych. Całe Centrum Recyklingu Odpadów Komunalnych będzie składać się z czterech obiektów, a zakład recyklingu tworzyw sztucznych będzie pierwszym z nich. Celem projektu jest ochrona środowiska naturalnego, konkurencyjność gospodarki komunalnej i bezpieczeństwo mieszkańców Krakowa. Koszt budowy zakładu szacowany jest na blisko 245 mln zł, z czego 149,55 mln zł zostanie sfinansowane z funduszy NFOŚiGW w formie pożyczki oraz 30 mln zł w formie dotacji. Przedsięwzięcie zakłada budowę nowoczesnego zakładu recyklingu odpadów tworzyw sztucznych, w tym nowoczesnej hali produkcyjnej i magazynowej. Zgodnie z planami budowa ma być zakończona do końca pierwszego kwartału przyszłego roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane