W Krakowie powstanie nowa fabryka Paczkomatów InPost

2021-08-12
W Krakowie powstanie nowa fabryka Paczkomatów InPost

InPost to prężnie rozwijający się operator logistyczny, zarządzający siecią nowoczesnych Paczkomatów zlokalizowanych na terenie całego kraju. W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na usługi logistyczne firmy InPost podjął decyzję o budowie nowej fabryki Paczkomatów w Krakowie. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjna i magazynowa InPost 

Nowy zakład produkujący Paczkomaty powstanie w nowo tworzonym parku City Logistics Kraków Airport, zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie węzła Balice II A4. Obiekt będzie liczył aż 7230 m2 powierzchni i będzie składał się z części produkcyjnej, magazynowej oraz z centrum badawczo-rozwojowego. Nowa fabryka pozwoli na zwiększenie efektywności oraz skali produkcji, co z pewnością przełoży się na wyniki finansowe firmy. 
Paczkomaty są obecnie najchętniej wybieraną przez klientów formą dostawy, którą cechuje wygoda oraz funkcjonalność. Obecnie na terenie naszego kraju znajduje się aż 12 tys. tego typu urządzeń. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU