W Koszalinie zostanie wybudowany zakład termicznego przetwarzania odpadów

2022-07-05
W Koszalinie zostanie wybudowany zakład termicznego przetwarzania odpadów

Trwają przygotowania do realizacji inwestycji, którą jest budowa zakładu termicznego przetwarzania odpadów w Koszalinie. W tym celu przyjęto już uchwałę intencyjną i sporządzono wniosek, który umożliwi pozyskanie dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa zakładu pozwoli na generowanie sporych oszczędności

Plany są ambitne i uwzględniają powstanie zakładu, który będzie posiadał moce przerobowe, które przekroczą zapotrzebowanie Koszalina i wyniosą około trzydziestu tysięcy ton. Stwarza to doskonałą okazję do nawiązania współpracy z okolicznymi aglomeracjami, a władze miasta nie wykluczają, że w przyszłości obiekt zostanie rozbudowany, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Przedsięwzięcie jest podyktowane między innymi chęcią generowania oszczędności. Liczne podwyżki związane z gospodarowaniem odpadami skłoniły samorządy do szukania nowych rozwiązań i form oszczędności. Zgodnie ze wstępnymi szacunkami wyniosłyby one niemal dwa miliony złotych. Aby budowa mogła ruszyć, musi zostać wydana opinia środowiskowa, po uzyskaniu której przyjdzie czas na rozpisanie przetargu na zaprojektowanie i wykonanie obiektu. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU