W Konstantynowie Łódzkim zostanie wybudowana hala przemysłowa należąca do przedsiębiorstwa BUD-MASZ

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BUD-MASZ wybuduje w Konstantynowie Łódzkim halę przemysłową, która będzie posiadała także zaplecze socjalne. Tak kompleksowy charakter obiektu ułatwi usprawnienie wielu procesów logistycznych i zapewni dogodne warunki personelowi, który będzie w nim zatrudniony – informuje JARTOM Real Estate.

Inwestycja w budowę hali umożliwi wprowadzenie na rynek nowych urządzeń

Wybudowana hala będzie posiadała powierzchnię wynoszącą około 3000 m2, co stwarza już spore pole do popisu. Zgodnie z przyjętymi planami powinna powstać w ciągu dwunastu miesięcy, a oddanie jej do użytku umożliwi kontynuowanie prac mających na celu wprowadzenie na rynek całej gamy specjalnych urządzeń. Będą one zoptymalizowane pod kątem rozmiarów i będą służyły do wytłaczania blachy przy wykorzystaniu autorskich rozwiązań. Nietrudno więc zauważyć, że to ważny krok na drodze rozwoju przedsiębiorstwa BUD-MASZ – renomowanego producenta orynnowania metalowego oraz linii do profilowania blach, który jest obecny na rynku już od ponad trzydziestu lat i prowadzi działalność na międzynarodową skalę. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane