W Kobylinie powstanie nowy zakład firmy Polnet

2022-02-10
W Kobylinie powstanie nowy zakład firmy Polnet

Polski producent wyposażenia do budynków inwentarskich postanowił wybudować nowy zakład produkcyjny. Obiekt powstanie w Kobylinie w woj. wielkopolskim i będzie pełnił funkcje produkcyjno-magazynowe.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja polskiego producenta Polnet

Polnet to firma działająca na polskim rynku od 1989 roku. Lata doświadczenia sprawiły, że firma jest obecnie liderem na rynku producentów wyposażenia do budynków inwentarskich. Specjalizuje się głównie w dostarczeniu rozwiązań w zakresie magazynowania zbóż oraz innych materiałów sypkich. Ponadto Polnet dostarcza klientom kompleksowe technologie przyjęcia, czyszczenia, suszenia i magazynowania surowców. Producent współpracuje z fermami trzody chlewnej, mieszalniami pasz, czy fermami drobiu oferując nowoczesne rozwiązania technologiczne, które usprawniają codzienną pracę i procesy magazynowo logistyczne. Nowa hala produkcyjna w Kobylinie pozwoli zwiększyć skalę produkcji, a także umożliwi opracowanie i wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji systemów żywienia i utrzymania trzody chlewnej. Przedsięwzięcie to z pewnością pozytywnie wpłynie na konkurencyjność producenta na rynku oraz zwiększy jego zyski.

Informacje o JARTOM Real Estate

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU