W Kluczborku zostaną wybudowane kolejne zakłady produkcyjne. Zainteresowanie gruntami pod inwestycje rośnie

2021-12-20
W Kluczborku zostaną wybudowane kolejne zakłady produkcyjne. Zainteresowanie gruntami pod inwestycje rośnie

Gmina Kluczbork dokonała sprzedaży kolejnych gruntów przeznaczonych pod budowę zakładów produkcyjnych, hurtowni i innych obiektów o charakterze przemysłowym. Tereny wchodzą w skład Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i zostały w pełni przystosowane do potrzeb przedsiębiorców, nie dziwi więc tak duże zainteresowanie – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa kolejnych fabryk istotnym elementem rozwoju gospodarczego gminy 

Wśród nabywców działek można wymienić między innymi firmę Foodlab, która uruchomiła tam już fabrykę zajmującą się wytwarzaniem zdrowej żywności, oraz przedsiębiorców, którzy zbudują hurtownie kotłów gazowych oraz rur. Kolejni inwestorzy pracują już nad realizacją przedsięwzięć, które zaowocują powstaniem magazynu meblowego o powierzchni sięgającej 7000 m2 oraz magazynu dystrybucyjnego, który zaoferuje swoim najemcom 5500 m2. Tak duże zainteresowanie sprawiło, że wolne pozostały wyłącznie dwie działki, a władze miasta rozpoczęły pozyskiwanie kolejnych terenów. Już dziś wiadomo, że będzie to 6 hektarów znajdujących się w Ligocie Dolnej. Oddanie ich do dyspozycji firm zainteresowanych budową zakładów produkcyjnych umożliwi dalszy, sukcesywny rozwój gospodarczy gminy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate jest partnerem biznesowym dla obecnych i przyszłych najemców oraz firm planujących zakup lub budowę hali. Oferuje wsparcie transakcyjne, techniczne i merytoryczne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU