W Kielcach powstanie fabryka felg Cromodora Wheels, w której zatrudnienie znajdzie aż 300-400 osób

2021-08-18
W Kielcach powstanie fabryka felg Cromodora Wheels, w której zatrudnienie znajdzie aż 300-400 osób

Włoska firma Cromodora Wheels planuje budowę zakładu produkcyjnego w Kielcach. Całość inwestycji szacuje się na około 100 mln euro.- informuje JARTOM Real Estate

Nowe miejsca pracy w Kielcach

W związku z rozwojem firmy zarząd Cromodora Wheels zdecydował o budowie nowej fabryki felg aluminiowych. Nowy obiekt powstanie w Kielcach na działce przy ulicy Olszewskiego. Będzie to trzecia fabryka producenta na świecie, po włoskim oddziale w Ghedi i czeskiej fabryce w Ostrawie. Budowa ruszy jeszcze w tym roku, a oddanie obiektu do użytku oraz uruchomienie produkcji planowane jest na 2022 rok. Włoski producent felg zainwestuje w Kielcach aż 100 mln euro. Co więcej, w kieleckim oddziale firmy zatrudnienie znajdzie aż 300-400 osób, a kolejne 500 miejsc pracy pojawi się w firmach współpracujących z Cromodora. To doskonała wiadomość dla kieleckiego rynku pracy oraz lokalnej gospodarki.

Informacje o JARTOM Real Estate

Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU