W Grudziądzu powstaje nowy magazyn żywności Caritas Diecezji Toruńskiej 

W Grudziądzu powstaje nowoczesny magazyn żywności Caritas Diecezji Toruńskiej. Będzie to drugi taki obiekt w regionie, a jego budowa została możliwa dzięki wsparciu finansowemu samorządu województwa oraz pieniędzy z rezerwy premiera rządu. - informuje JARTOM Real Estate

Magazyn żywności Caritas Diecezji Toruńskiej 

Budowa nowego magazynu Caritas w Grudziądzu, o powierzchni 800 metrów kwadratowych, pochłonie 6,5 miliona złotych, z czego ponad 4 miliony to dotacja unijna przekazana przez samorząd województwa. Budowa obiektu jest już w toku i ma być zakończona jeszcze przed końcem tego roku. Magazyn jest odpowiedzią na wzrastające potrzeby i problemy, z którymi Caritas spotyka się przy prowadzeniu działalności. Ks. Jankowski z Grudziądzkiego centrum Caritas mówi o ogromnym problemie logistycznym, związanym z niewystarczającymi powierzchniami magazynowymi Caritas Diecezji Toruńskiej, szczególnie w kontekście wsparcia uchodźców wojennych. Budowa magazynu żywności w Grudziądzu jest kolejną ważną inwestycją w regionie, która umożliwi efektywne zarządzanie pomocą żywnościową i dotarcie do osób najbardziej potrzebujących.

Informacje o JARTOM Real Estate

Pomagamy naszym Klientom osiągnąć sukces dzięki wiedzy, wyjątkowemu zaangażowaniu i ogromnemu doświadczeniu. JARTOM Real Estate działa od 30 lat na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane